Under-12 Cork Region (2017-2018)

      Round 1  
  Teams Draw   P Res P   Game
1 Avondale Utd   14v11  (w/o) Corinthian Boys A     3 - 0    Clashmore Ramblers  A
2 Ballymacarbry  18v20 Douglas Hall     5 - 0    Everton  B
3 Bandon  51v12 Wilton Utd     5 - 0    Clonakilty  C
4 Bantry Bay Rovers  52v4 Youghal Utd     2 - 3    Bantry Bay Rovers  D
5 Blarney Utd  48v17 Springfield Ramblers A     0 - 5    Crosshaven  E
6 Bunratty Utd  30v26 Macroom     5 - 0    Leeds A  F
7 Carrigaline Utd  27v3 Leeside     5 - 0    Bandon  G
8 Carrigaline Utd H  41v29 Passage     3 - 2    Lyre Rovers  H
9 Castlelack  8v22 Carrigaline Utd H   5  1 - 1  4  Kilworth Celtic  I
10 Castleview  33v24 Mallow Town     0 - 1    Lakewood Athletic  J
11 Clashmore Ramblers  36v38 Midleton     5 - 0    Mogeely  K
12 Clonakilty  25v9 Leeds     5 - 0    Castlelack  L
13 Corinthian Boys   Round 2       
14 Corinthian Boys A  Hv2 (w/o) Passage     3 - 0    Ballymacarbry  1
15 Corinthian Boys B    Iv28 Carrigaline Utd H     0 - 2    Lismore  2
16 Corkbeg  42v15 Ringmahon Rangers     3 - 0    Corinthian Boys B  3
17 Crosshaven  39v44 Mogeely A     0 - 5    Riverstown  4
18 Douglas Hall  FvB Macroom     0 - 3    Douglas Hall  5
19 Drinagh Rangers  46v31 Skibbereen   4  2 - 2  3  Macroom A  6
20 Everton  10v34 Castleview     0 - 5    Mallow Utd  7
21 Inch Utd  37v45 Midleton A     2 - 3    Rockmount  8
22 Kilworth Celtic  40vC Park Utd     0 - 5    Wilton Utd  9
23 Kinsale  21vL Inch Utd     4 - 0    Leeds  10
24 Lakewood Athletic  5vA Blarney Utd     3 - 2    Corinthian Boys A  11
25 Leeds  50v47 Watergrasshill Utd     2 - 5    Springfield Ramblers  12
26 Leeds A  19vD Drinagh Rangers     1 - 4    Bantry Bay Rovers  13
27 Leeside  1vJ Avondale Utd     0 - 5    Lakewood Athletic  14
28 Lismore  32v23 Macroom B     0 - 5    Kinsale  15
29 Lyre Rovers  Gv16 Leeside     6 - 1    Corkbeg  16
30 Macroom  Kv43 Midleton     5 - 0    Ringmahon Rangers A  17
31 Macroom A  Ev49 Crosshaven     4 - 5    St Marys  18
32 Macroom B  6v7 Bunratty Utd     1 - 6    Carrigaline Utd  19
33 Mallow Town  13v35 Corinthian Boys      4 - 1    Mayfield Utd  20
34 Mallow Utd   Round 3       
35 Mayfield Utd  20v1 Corinthian Boys     5 - 0    Passage  A
36 Midleton  9v6 Wilton Utd     2 - 1    Skibbereen  B
37 Midleton A  11v8 Blarney Utd     3 - 1    Rockmount  C
38 Mogeely  17v2 Midleton     2 - 1    Lismore  D
39 Mogeely A  14v4 Lakewood Athletic     6 - 2    Riverstown  E
40 Park Utd  18v12 St Marys     2 - 1    Springfield Ramblers  F
41 Passage  15v5 Kinsale     0 - 5    Douglas Hall  G
42 Ringmahon Rangers  16v7 Leeside     4 - 1    Mallow Utd  H
43 Ringmahon Rangers A  19v3 Carrigaline Utd     2 - 0    Ringmahon Rangers  I
44 Riverstown  13v10 Bantry Bay Rovers     1 - 0    Inch Utd  J
45 Rockmount     Round 4 - Winners qualify to round of 32 draw    Slot 
46 Skibbereen  DvI Midleton     1  0    Carrigaline Utd  5
47 Springfield Ramblers  AvC Corinthian Boys     3 - 1    Blarney Utd   6
48 Springfield Ramblers A  BvE Wilton Utd     3 - 0    Lakewood Athletic  7
49 St Marys  HvG Leeside     0 - 1    Douglas Hall  8
50 Watergrasshill Utd  JvF Bantry Bay Rovers     2 - 1    St Marys   9
51 Wilton Utd              
52 Youghal Utd              
      Regional Play Off  
    6v9 Corinthian Boys    v    Bantry Bay Rovers A
      Regional Semi Finals  
    Av7     v    Wilton Utd  1
    5v8 Midleton    v    Douglas Hall 2
      Regional Final  
    2v1     v      

Our Sponsors

Sketchers - Subway

Where We Are

Photo Selection